Witamina D3 w płynie (20ml-600 kropli po 850IU)

Nowy produkt

Wysokojakościowa, naturalna witamina D3 w szklanej (aptecznej) buteleczce ze szklanym kroplomierzem.

Więcej szczegółów

35,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Więcej informacji

Witamina D jest bardzo ważnym elementem naszego zdrowia, dobrego samopoczucia, silnych i zdrowych kości oraz sprawnie działającego ośrodkowego układu nerwowego.

Jej wyjątkowość polega na tym, że nasz organizm jest w stanie sam ją wytworzyć. Pod wpływem promieni słonecznych zachodzi naturalna synteza tej witaminy w skórze. Przy umiarkowanym wystawianiu skóry na działanie słońca w organizmie człowieka powstaje dziennie od 1500 do 4000 j.m. (jednostek międzynarodowych , ang. IU- international unit). W okresach wiosennych i letnich zalecane jest codziennie 15-20 minutowe wystawienie na słońce przy odsłonięciu co najmniej połowy powierzchni ciała.

Jesienią i zimą promienie słoneczne padają na skórę człowieka pod zbyt małym kątem i nie umożliwiają wytwarzania wystarczającej ilości witaminy D3. Dlatego witaminę D3 w okresie jesienno-zimowym należy suplementować.

  • Składniki : oliwa z oliwek, witamina D z lanoliny (cholekalcyferol), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu

  • Produkt wegetariański

  • Porcjowanie: zalecane porcje przy standardowej suplementacji to 1 kropla dziennie (każda kropla zawiera 850 UI – jednostek międzynarodowych)

  • Przeciwwskazania: Nie podawać dzieciom do 1 roku życia

  • Opakowanie: Szklana buteleczka zawiera 600 kropli i starczy (przy przyjmowaniu 1 kropli dziennie) na około 10 miesięcy dla dwóch osób - co czyni produkt bardzo ekonomicznym, biorąc pod uwagę tak wysoką jakość.

  • Kraj produkcji: Niemcy

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

1 inny produkt w tej samej kategorii: